אוטויורופ
 
השכרת רכב לפי יעד
אודות אוטו יורופ
השכרות מיוחדות
צור קשר

השכרת רכב בחו"ל » השכרת רכב לפי יעד » השכרת רכב באיטליה
מדינה
תחנת לקיחה
תאריך ושעה
סה"כ ימי השכרה
 
תחנת החזרה
תאריך ושעה
גיל הנהג
   איטליה | אוטו יורופ

השכרת רכב באיטליה


ברוכים הבאים לאיטליה! אתם לא לבד, איטליה היא אחד היעדים הפופולריים בעולם ו-40 מיליון תיירים הם עדות ניצחת לכך. איטליה מציעה מגוון אטרקציות במגוון תחומים לכל גיל – לכן לטייל בארץ המגף בעזרת רכב שכור הינה הדרך האידיאלית והנוחה למצות את הטיול. בין אם תבחרו לנסוע דרומה לאזורי נאפולי או סיציליה, או בין אם תצפינו למילאנו או וורונה מומלץ לעבור את הדרכים בעזרת רכב שכור בזמנים שלכם ובכל דרך שתבחרו.

איסוף הרכב:

לאוטו יורופ שיתוף פעולה עם מספר גדול של חברות השכרת רכב באיטליה כגון: יורופקאר , מג'ורה, באדג'ט ועוד חברות נוספות. הודות לכך לכם כלקוחות ניתנת האפשרות לבחור בין מספר גדול במיוחד של תחנות השכרה בכל רחבי איטליה.

את הרכב השכור שלכם ניתן לאסוף את בקלות ובנוחות מכל אחד משדות התעופה המרכזיים באיטליה כגון:
פיומיצ'ינו ברומא, מלפנסה במילאנו , מרקו פולו בוונציה ועוד רבים אחרים.
תחנות ההשכרה נמצאות לרוב בתוך הטרמינלים המרכזיים במתחמים מיוחדים של כל חברות השכרת הרכב בשדה התעופה.

יש לשים לב היטב לשעות הפעילות של תחנת ההשכרה המבוקשת של כל חברה וחברה על מנת להזמין את הרכב במסגרת שעות הפעילות של חברת ההשכרה שבחרתם.

במרכזי הערים עצמם באיטליה ישנן תחנות השכרה רבות לחברות השכרת הרכב, דבר המאפשר לכם לבחור תחנת השכרה או החזרה שתהיה נוחה וקורבה למיקום בו אתם לנים או שממנו תרצו להתחיל את הטיול שלכם.

גם כאן, בעת לקיחת או החזרת הרכב בעיר עצמה יש לשים לב היטב לשעות הפעילות של התחנה המבוקשת ולהגיע רק במסגרת שעות הפעילות של התחנה הרלוונטית.

הליך ההשכרה:

על מנת להימנע מאי נעימויות וקשיים במהלך קבלת הרכב, חשוב להגיע מוכנים. במעמד ההשכרה תצטרכו להציג:

 • שובר השכרה לרכב: יש להדפיס את השובר שמתקבל במייל על מנת שיהיה קיים עותק אותו תוכלו להציג לנציג בנקודת האיסוף.
   
 • רישיון נהיגה בינ"ל כמו רישיון נהיגה ישראלי – שניהם בתוקף של לפחות חצי שנה. חשוב לציין שרב המדינות במערב אירופה יסתפקו ברישיון נהיגה ישראלי, אבל יחד עם זאת  - החלטות בנושא כפופות לשינויים בהתאם להסכמים של משרד התחבורה הישראלי אל מול הרשויות במדינה בה הרכב מושכר, לפיכך מומלץ מאוד להוציא רישיון נהיגה בינ"ל.
   
 • יש להציג כרטיס אשראי על שם שכר הרכב בלבד:
  כרטיס האשראי שתציגו ישמש לפיקדון ולהבטחת תשלומים היכולים להידרש – למשל מילוי מיכל דלק בסיטואציה בה לא החזרתם את הרכב עם מיכל מלא. חשוב מאוד להציג את כרטיס האשראי של השוכר שכן בלעדיו לא תוכלו לקבל את הרכב השכור.
  אין פשרות בנושא, אין אפשרות להמיר את הפיקדון למזומן או בכל אמצעי תשלום אחר.
  בנוסף, קבוצות רכבים מסוימות דורשות הצגה של 2 כרטיסי אשראי. מאוד חשוב לוודא שמסגרת האשראי שקיימת בכרטיס תספיק לכיסוי סכום הפיקדון. מדגישים שוב שיש להציג רק את כרטיס האשראי השייך לשוכר הרכב, כמו גם לזכור את הקוד הסודי אותו תצטרכו להקיש במעמד קבלת הרכב.
   
 • הרכב שתקבלו יגיע עם מיכל דלק מלא, במעמד ההחזרה יש להחזיר את הרכב עם מיכל מלא, אחרת יגבה מכם התשלום החסר להשלמת המיכל – אבל בתעריף גבוהה בהרבה מעלות רגילה לליטר.
   
 • ישנה האפשרות לאסוף את הרכב בתחנה אחת ולהחזירו בתחנת אחרת, הכול בכפוף לתיאום מראש מול חברת ההשכרה – ברב המקומות לא יידרש תשלום נוסף (למעט תחנות מסוימות שיידרשו מכם דמי החזר, גם באיטליה).
   
 •  ברגע קבלת הרכב חשוב לעבור על כל התקלות והפגמים שקיימים ברכב (אם ישנם) ולציין בפני נציגות חברת ההשכרה. בעת ההחזרה הרכב ייבחן מחדש וכל תקלה שלא הופיעה תגרור חיוב.
   
 • לחובבי הרכבים האוטומטיים יש אפשרות להזמין רכב ללא תיבת הילוכים ידנית. חשוב מאוד להזמין רכב אוטומטי מראש במידה ואתם חפצים בכך. כל האמור תקף גם לגבי מערכת ניווט (כמובן שיש באפשרותכם לעשות שימוש בגוגל מפס או וויז, אך במידה ותרצו לקבל מערכת ניווט בילד אין ברכב -יש להזמין זאת מראש).

ביטוחים:

 יש לוודא שהכיסוי הביטוחי שלכם הוא כזה שהולם את מטרת ופעילויות הטיול וכן שאתם מרגישים עמו בנוח.

באיטליה מחירי השכרת הרכב כוללים ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרו בו התרחשה גניבה או נגרם נזק כלשהו לרכב.
חשוב לעבור על פרטי חוזה הביטוח שלכם ולדאוג לשדרג את הכיסוי במידה ותצטרכו. חשוב לעשות זאת טרם היציאה לטיול (תוכלו לעשות זאת דרך אוטויורופ).

 שימו לב! נזקים שייגרמו למראות, שמשות, גלגלים, צמיגים ומרכב תחתון לא יכוסו תחת הביטוח הבסיסי – לכן במידה ואתם מעוניינים לבטח את עצמכם בנזקים שתוארו לעיל  - תוכלו לדרוש מבעוד מועד פוליסה מתאימה של חברת פניקס (תוכלו לעשות זאת דרך אוטויורופ).
 

טיפים לנהיגה ברכב שכור באיטליה:

 • באיטליה נוהגים בצד הימני, בדיוק כמו בישראל.
   
 • באיטליה קיים מספר גבוהה של כבישי אגרה – בעת כניסתכם לכביש תקבלו כרטיס אשר בעזרתו תוכלו לשלם ברגע היציאה מהכביש. התשלום ניתן במזומן או באשראי במכונה אוטומטית.
   
 • רב תחנות הדלק לאורכם של הכבישים באיטליה פועלות 24 שעות ביממה, לעומת זאת תחנות הדלק במרכזי הערים עובדות לרב עד לשעות הערב המוקדמות.
   
 • ישנם מרכזי ערים אשר נאסרת הכניסה אליהם ברכב שכור – אזורים אלו נקראים  traffico limitato ויש לשים לב לשילוט בסביבתם על מנת להימנע מכניסה לאזורים אלו.
   
 • באיטליה האכיפה של חוקי התנועה והחניה הינה קפדנית ביותר – לכן הימנעו מביצוע עבירות תנועה, אל תחרגו מן המהירות המותרת והקפידו לחנות על פי החוק. בנוסף, כפי שהוזכר לעיל, אין להיכנס לאזורים האסורים.
   
 • לאורך הכבישים בארץ המגף מותקנות מצלמות רבות אשר תפקידם לתעד עבירות תנועה – במצב בו ביצעתם עבירה והיא תועדה על ידי מצלמה, מונפק דו"ח ונשלח לכתובת שציינתם בחוזה השכרת הרכב – זאת רק לאחר שחברת ההשכרה תגבה דמי טיפול תוך הסבת הקנס על שמכם.


למידע נוסף בעבור השכרת רכב בערים ספציפיות באיטליה, ניתן לבקר בעמודים:

השכרת רכב ברומא
השכרת רכב במילאנו

אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה!הזמינו באתר
מזמינים רכב באתר אוטו יורופ ונהנים ממחירים מעולים - וללא דמי טיפול!
ההזמנה באתר נוחה מהירה ובטוחה.
רגע לפני...
מס' דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים: תהליך הזמנת הרכב, קבלת הרכב בחו"ל, נהיגה בחו"ל ועוד...

לחץ כאן כדי לדעת יותר.
מעקב הזמנות
שם משפחה
מס' הזמנה:
 
לבירור סטטוס הזמנה
כניסת סוכנים
שם:
סיסמה:
 
שכחת סיסמה?
       

יעדים באירופה
השכרת רכב באיטליה
השכרת רכב בגרמניה
השכרת רכב ביוון
השכרת רכב בצרפת
השכרת רכב בקרואטיה
השכרת רכב בסלובניה
השכרת רכב בספרד
השכרת רכב באוסטריה
יעדים באירופה
השכרת רכב ברומניה
השכרת רכב בפורטוגל
השכרת רכב בהולנד
השכרת רכב בשוויץ
השכרת רכב בג'נבה
השכרת רכב בקפריסין
יעדים נוספים
השכרת רכב בארה"ב
השכרות מיוחדות
מידע כללי
רגע לפני
קישורים
אודות
תנאים
דרושים
צור קשר
מדיניות פרטיות
ENGLISH


אוטו יורופ • בית נוימן, הירקון 35 קומה 2 , בני ברק • טל. 03-5244244office@autoeurope.co.il

האתר נבנה ע"י אינדיגו עיצוב ואתרים