Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב בגרמניה

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב בגרמניה

גרמניה היא גן עדן להשכרות רכב! אוטו יורופ מאפשרת לכם לשכור רכבים בכל רחבי גרמניה ממיטב חברות השכרת הרכב במדינה. תוכלו למצוא מגוון גדול במיוחד של רכבים במאות תחנות השכרה ברחבי המדינה.

קרא עוד »
השכרת רכב בגרמניה

גרמניה, הנחשבות כיום לאחת מהמדינות החזקות, העשירות והמתועשות בעולם, מונה יותר מ-82 מיליון תושבים וממוקמת במרכז אירופה בין הים הצפוני בצפון לאלפים השוויצרים והאוסטרים בדרום. כמה מהנהרות הגדולים באירופה חוצים אותה - הריין, האלבה והדנובה, ובזכות מיקומה הגיאוגרפי היא הפכה במהלך השנים למרכז הכלכלי, מסחרי, תרבותי ותיירותי של היבשת.

גרמניה הפכה בשנים האחרונות לאחד מיעדי התיירות ה - "חמים" בעולם, ולפופולרית ואהובה במיוחד על התייר הישראלי.

אם תרצו לטייל באזור "היער השחור" עם המשפחה, ליהנות מהנופים המרהיבים והטירות הקסומות של חבל בוואריה או לבלות באחת מן הערים השוקקות כמו פרנקפורט, מינכן או ברלין, באמצעות רכב שכור תוכלו לעשות זאת בקלות ובנוחות.

 איסוף הרכב

לאוטו יורופ יש שיתוף פעולה עם מספר גדול של חברות השכרת רכב בגרמניה, כגון יורופקאר, אוויס, באדג'ט, דולר ועוד חברות נוספות; דבר המאפשר לכם, כלקוחות, לבחור בין מספר גדול במיוחד של תחנות השכרה בכל רחבי גרמניה.

את הרכב השכור שלכם תוכלו לאסוף בקלות ובנוחות מכל אחד משדות התעופה המרכזיים בגרמניה כגון: מינכן, פרנקפורט, ברלין, דיסלדורף, המבורג, באדן באדן, ממינגהן ועוד רבים אחרים.

תחנות ההשכרה נמצאות לרוב בתוך הטרמינלים המרכזיים, במתחמים מיוחדים של כל חברות השכרת הרכב בשדה התעופה.

יש לשים לב היטב לשעות הפעילות של תחנת ההשכרה המבוקשת של כל חברה וחברה ולהזמין את הרכב במסגרת שעות הפעילות של חברת ההשכרה שבחרתם.

במרכזי הערים עצמם בגרמניה ישנן תחנות השכרה רבות לחברות השכרת הרכב, דבר המאפשר לכם לבחור תחנת השכרה או החזרה שתהיה נוחה וקרובה למיקום בו אתם לנים או אשר ממנו תרצו להתחיל את הטיול שלכם.

גם כאן, בעת לקיחת או החזרת הרכב בעיר עצמה, יש לשים לב היטב לשעות הפעילות של התחנה המבוקשת ולהגיע רק במסגרת שעות הפעילות של התחנה הרלוונטית.


 הליך השכרת רכב בגרמניה
על מנת למנוע תקלות וקשיים במעמד קבלת הרכב חשוב להגיע מוכנים, תידרשו להציג:

 • שובר השכרה -מומלץ להדפיס את השובר שמקבלים במייל כך שיהיה עותק שניתן להראות לנציג בנקודת האיסוף.
 • רישיון נהיגה ישראלי ורישיון נהיגה בינלאומי, שניהם תקפים לחצי שנה לפחות
  ברוב ארצות מערב אירופה רישיון הנהיגה הישראלי הרגיל מספיק, אך עניין זה נתון לשינויים בהתאם להסכמים של משרד התחבורה מול הרשויות בכל מדינה לכן מומלץ מאוד לא לוותר על הוצאת רישיון נהיגה בינלאומי.
 • כרטיס אשראי על שם שוכר הרכב בלבד!
  כרטיס האשראי משמש לפיקדון והבטחת תשלומים שייתכן ויידרשו, כגון מילוי מיכל הדלק במידה ואינכם מחזירים את הרכב עם מיכל מלא כנדרש.
  לא ניתן לקבל רכב שכור ללא העמדת פיקדון באמצעות כרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב.
  לא יתקבל פיקדון במזומן או בכל דרך אחרת, ובקבוצות רכב מסוימות ייתכן ואף יידרשו שני כרטיסי אשראי. חשוב לוודא כי מסגרת האשראי מספיקה לכיסוי סכום הפיקדון.
  חשוב להדגיש - ניתן להשתמש רק בכרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב!
  בנוסף, חשוב לדעת את הקוד הסודי – אתם תתבקשו להקיש אותו במעמד קבלת הרכב.
 • מקבלים את הרכב עם מיכל דלק מלא, ויש להחזיר אותו עם מיכל מלא, אחרת יגבה מכם תשלום בגין הדלק החסר בתעריף גבוה משמעותית מעלות רגילה לליטר.
 • בתאום מראש, ניתן לקבל את הרכב בנקודה אחת ולהחזירו באחרת. שימו לב! בגרמניה תידרשו לשלם דמי החזר בהשכרות חד-כיווניות בתוך המדינה, כאשר המחיר משתנה בין חברות ההשכרה ובין היעדים השונים בהם תרצו לקחת או להחזיר את הרכב.
 • בעת קבלת הרכב יש לוודא שכל פגם בו צויין ונרשם על ידי נציג החברה. הרכב ייבחן בעת החזרתו, וכל פגם חדש שיתגלה יגרור חיוב.
 • אם אתם מעדיפים רכב אוטומטי, חשוב מאד לציין זאת ולהזמין את הרכב מראש, על מנת לוודא כי תקבלו רכב עם תיבת הילוכים אוטומטית. כך גם לגבי מערכת ניווט (אם אין בכוונתכם לעשות שימוש רק בגוגל מפות ו/או ווייז).


 ביטוחים
חשוב מאוד לוודא לפני הנסיעה כי אתם מרגישים בנוח עם הכיסוי שלכם. מומלץ לעבור על הפרטים שלו, ולרכוש כיסוי נוסף במידה ותרגישו כי יש צורך בכך בטרם היציאה ליעד.

מומלץ לוודא שבהשכרת הרכב שלכם יהיה ביטוח החזר השתתפות עצמית או ביטוח ביטול השתתפות עצמית. כך תדעו כי אתם מכוסים לגמרי במקרה של נזק או גניבה של הרכב.

ללקוחות אוטו יורופ ניתנת האפשרות לרכוש ביטוחים משלימים בעת ביצוע ההזמנה בטלפון, או ישירות בהזמנות המתבצעות באמצעות אתר האינטרנט.

חשוב לדעת כי נזקים לצמיגים, גלגלים, שמשות, מראות וכל מרכב הרכב התחתון אינם מכוסים בביטוח בסיסי. במצב בו אתם מעוניינים בכיסוי הנזקים הנזכרים לעיל, יהיה עליכם לרכוש פוליסה מתאימה של חברת הפניקס. ניתן לעשות זאת גם כן דרך חברת אוטו יורופ.

 

 טיפים לנהיגה ברכב שכור בגרמניה:

גרמניה היא "גן עדן" לחובבי נהיגה ומוטוריקה. ציי הרכבים של חברות השכרת הרכב הם מהגדולים והמגוונים בעולם ותוכלו ליהנות ממבחר גדול במיוחד של רכבים

מרכבים קטנים, רכבים משפחתיים, רכבי 4X4 , מיניוואנים ורכבי יוקרה כגון רכבי MERCEDES , BMW ו-AUDI.

בגרמניה קיימת מערכת הכבישים המהירים המפורסמת בעולם (האוטובאהן), המחברת בנוחות ובקלות בין היעדים השונים בכל רחבי המדינה.

מהירות הנהיגה המותרת על פי חוק בגרמניה משתנה לפי סוגי הכבישים, ויש להקפיד על המהירות בהתאם לשילוט בכביש בו אתם נמצאים; כאשר בחלקים מסוימים בכבישים המהירים בגרמניה אין מגבלת מהירות. אך בכל מקרה, תוכלו לסמוך על כך שבכל קטע מהכביש מסומנת המהירות שבה מותר לנהוג בה.

יש לשים לב היטב לשילוט בכבישים וכן לחוקי התנועה המקומיים. חשוב לנהוג על פי חוק בכדי להימנע מקבלת דוחות ע"י המצלמות הרבות הפרוסות ברחבי הכבישים. במידה ומונפק לכם דו"ח, הוא יישלח לכתובת שציינתם בחוזה השכרת הרכב. נוסף על כך, חברת ההשכרה תגבה מכם דמי טיפול בהסבת הקנס על שמכם.

שימו לב – בניגוד לארץ, חל איסור גורף על ירידה לדרכים לא סלולות עם רכבים שכורים.

בעת איסוף הרכב השכור שלכם יש לוודא שלרכב יש מדבקת Umweltplaketta (מדבקה ירוקה), המעידה שהוא אינו מזהם ומותר להיכנס עמו לאזורים המוגדרים ירוקים. 

הרכבים של חברות השכרת הרכב בגרמניה כבר מצויידים במדבקה המדוברת.

במידה ואתם מעוניינים לצאת עם הרכב מחוץ לגבולות גרמניה, יש לברר בהתאם למסלול הנסיעה שלכם האם קבוצת הרכב שבחרתם יכולה להיכנס למדינות בהן אתם מתכוונים לטייל או שמא קיימת תוספת תשלום עבור היציאה מגרמניה.

קבוצות רכב מסוימות (רכבים מפוארים, רכבי יוקרה ומיניוואנים) מוגבלות מלהיכנס למדינות מסוימות במזרח אירופה או לאיטליה. יש לבדוק היטב בעת ביצוע ההזמנה אם הרכב שבחרתם יכול לעבור במסלול אותו אתם מתכננים.

בחלק מהמדינות השכנות לגרמניה כמו שוויץ , אוסטריה ועוד נדרשת מדבקה המאפשרת נסיעה בכבישים המהירים של אותה מדינה. את המדבקות ניתן לרכוש במעבר הגבול בין המדינות או בתחנות דלק וקיוסקים ברחבי המדינה בה אתם מבקרים. האחריות לרכישת המדבקות והשימוש בהן במדינות היעד היא על אחריות שוכר הרכב בלבד. חשוב לוודא במהלך תכנון הטיול שלכם אם אתם מתוכננים לעבור במדינות כאלו, ולהתכונן בהתאם.

בחודשי החורף - בין ה-15.11 ל- 15.3 - ישנם אזורים מסוימים בגרמניה בהם חלה חובה לנסוע ברכב בעל צמיגי חורף. הרכבים המסופקים על ידי חברות ההשכרה השונות איתן אוטו יורופ משתפת פעולה במינכן כבר מצוידים בצמיגי החורף בתקופה המדוברת, ומומלץ להזמין מראש גם שרשראות שלג במידה ואתם מתכננים לנסוע לאזורים מושלגים. במידה ואתם נמצאים עם הרכב באזורים גבוהים ומושלגים בהן הטמפרטורות נמוכות במיוחד, מומלץ לרכוש תוסף אנטי פריז (נוזל המונע קיפאון של הדלק), ולהוסיף לרכב בכדי להימנע מקפיאה של הדלק במיכל. כמו כן, מומלץ להקפיד להחנות את הרכב בחניונים סגורים ומקורים.

בגרמניה לילדים מתחת לגיל 12 מותר לשבת רק מאחור; ילדים קטנים חייבים לשבת בכיסאות בטיחות מותאמים; וכמו בארץ, כל הנוסעים ברכב חייבים לחגור חגורת בטיחות.

 

 

אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.