Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב במינכן

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב בגרמניה  »  השכרת רכב במינכן

השכרת רכב במינכן או בגרמניה בכלל באמצעות אוטו יורופ היא הפתרון האידיאלי לחופשה שלך. אוטו יורופ משתפת פעולה עם מיטב חברות השכרה הרכב בגרמניה ומציעה לך מבחר גדול של רכבים במחירים מעולים.

קרא עוד »
השכרת רכב במינכן

מינכן היא העיר שנחשבת בעיני גרמנים רבים כזו שהכי כדאי לחיות בה בארצם. היא גם מהווה מוקד משיכה לתיירים מכל רחבי העולם, במיוחד בתקופת פסיטבל הבירה המפורסם "אוקטוברפסט" המתקיים בה מדי שנה (מאמצע ספטמבר ועד הראשון לאוקטובר). השכרת רכב במינכן מתאימה למי שמבקר בעיר עצמה כמו גם למי שממשיכים ממנה למקומות נוספים ברחבי גרמניה בלבד או אירופה בכלל, יעדים כגון צפון איטליה, שוויץ או אוסטריה.

 איסוף הרכב
נקודת איסוף מרכזית לרכב שכור במינכן היא בשדה התעופה הבינלאומי של העיר השוכן כ-30 קילומטרים בלבד ממרכזה, שדה התעופה פרנץ יוזף שטראוס. ישנן נקודות איסוף רבות נוספות ברחבי העיר עצמה, כך למשל בתחנת הרכבת המרכזית בעיר (תחנת Hauptbahnhof).
 
 • שדה התעופה הבינלאומי של מינכן בפאתי מינכן הוא אחד העמוסים ביותר באירופה ולמרות זאת קל מאוד למצוא את נקודת איסוף הרכב השכור. כל חברות ההשכרה בשדה"ת של מינכן נמצאות במתחם אחד המצוי בין שני הטרמינלים המרכזיים, שעות הפעילות משתנות בין חברה לחברה, לכן יש לתאם את קבלת הרכב מול תחנת האיסוף בכדי לקבל את הרכב בשעה הרצויה. 
 • נקודות איסוף רכב שכור במינכן עצמה - ישנן הרבה נקודות איסוף רכב שכור במינכן. המרכזית שבהן היא בתחנת הרכבת הגדולה בעיר (ניתן להגיע בקלות ברכבת ישירות משדה התעופה), בסמוך לבניין העיריה, בצפון העיר ברחוב ingolstaedterstrasse, במזרח העיר ברחוב Bajuwarenstrasse, ברובע Bogenhausen, בסמוך לבניין מגזין BMW (BMW automag) ועוד.
שעות הפעילות של נקודות האיסוף השונות ברחבי העיר אינן זהות, יש לתאם קבלת הרכב במקום ובזמן הנוחים לכם, כמובן בכפוף לשעות הפעילות של התחנה המבוקשת
 
 דגשים להליך השכרת רכב במינכן
כדי למנוע תקלות וקשיים במעמד קבלת הרכב חשוב להגיע מוכנים, תידרשו להציג:
 
 • שובר השכרה: מומלץ להדפיס את השובר שמקבלים במייל כך שיהיה עותק שניתן להראות לנציג בנקודת האיסוף.
 • רישיון נהיגה ישראלי ורישיון נהיגה בינלאומי, שניהם תקפים לחצי שנה לפחות: ברוב ארצות מערב אירופה רישיון הנהיגה הישראלי הרגיל מספיק אבל עניין זה נתון לשינויים בהתאם להסכמים של משרד התחבורה מול הרשויות בכל מדינה לכן מומלץ מאוד לא לוותר על הוצאת רישיון נהיגה בינלאומי (דרך Memsi אוFemi premium).
 • כרטיס אשראי על שם שוכר הרכב בלבד! כרטיס האשראי משמש לפיקדון והבטחת תשלומים שייתכן וידרשו כגון מילוי מיכל הדלק במידה ואינכם מחזירים את הרכב עם מיכל מלא כנדרש וכן תוספות שונות המשולמות במקום קנסות ועוד.
  לא ניתן לקבל רכב שכור ללא העמדת פיקדון באמצעות כרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב.
  לא יתקבל פיקדון במזומן או בכל דרך אחרת. בקבוצות רכב מסוימות ייתכן ויידרשו שני כרטיסי אשראי. חשוב לוודא שמסגרת האשראי מספיקה לכיסוי סכום הפיקדון.
  חשוב להדגיש, ניתן להשתמש רק בכרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב! 
  בנוסף, חשוב לדעת את הקוד הסודי, תתבקשו להקיש אותו במעמד קבלת הרכב.
 • מקבלים את הרכב עם מיכל דלק מלא, יש להחזיר אותו עם מיכל מלא אחרת יגבה מכם תשלום בגין הדלק החסר בתעריף גבוה משמעותית מעלות רגילה לליטר ובתוספת דמי תדלוק שגובה חברת ההשכרה.
 • בתאום מראש ניתן לקבל את הרכב בנקודה אחת ולהחזירו באחרת, כל זאת ללא תשלום נוסף.
 • בעת קבלת הרכב יש לוודא שכל פגם בו צוין ונרשם על ידי נציג החברה. הרכב ייבחן בעת החזרתו וכל פגם חדש שיתגלה יגרור חיוב. 
 • אם מעדיפים רכב אוטומטי חשוב לוודא מראש שתקבלו רכב עם תיבת הילוכים אוטומטית, כך גם לגבי מערכת ניווט (אם אין בכוונתכם לעשות שימוש רק בגוגל מפס ו/או וויז).
   
 ביטוח
ביטוחים: מומלץ לבדוק ולרכוש את הביטוח המקסימלי להשכרת הרכב שלך.
יש לבדוק היטב אם מחיר ההשכרה כולל ביטוח ביטול השתתפות עצמית או ביטוח החזר השתתפות עצמית בכדי להימנע מתשלומים נוספים עבור נזקים שעלולים להיגרם בעת השכרת הרכב או גניבת הרכב . במעמד לקיחת הרכב ייתכן ויציעו לכם לרכוש שירותים או ביטוחים נוספים. הקפידו לא לחתום על שירותים או תוספות שאתם לא זקוקים להם.
 
שימו לב! הביטוח שלכם בחברות ההשכרה בחו"ל לא מכסה אף פעם נזקים לצמיגים/גלגלים של הרכב, לשמשות או מראות של הרכב ולמרכב התחתון (שאסי) של הרכב.
ניתן ומומלץ לרכוש ביטוח "פרימיום"  ביטוח החזר בעבור נזקים לשמשות , צמיגים ומרכב תחתון של הרכב. עלות הביטוח היא 2 יורו ליום והביטוח נעשה בחברת הפניקס כאן בישראל.
ביטוח זה מאפשר לך לקבל החזר כספי של עד 2000$ או סכום במטבע מקומי אחר השווה ל-2000 דולר.
 
 טיפים ומידע לנוהגים רכב שכור במינכן
מינכן היא עיר גדולה אך התנועה בה זורמת וקל לנהוג בה. חשוב לוודא שלרכב יש מדבקת Umweltplaketta (מדבקה ירוקה) המעידה שהוא אינו מזהם ומותר להיכנס עמו לאזורים המוגדרים ירוקים. 
במידה ואתם מעוניינים לצאת עם הרכב מחוץ לגבולות גרמניה יש לברר בהתאם למסלול הנסיעה שלכם האם קבוצת הרכב שבחרתם יכולה להיכנס למדינות בהן אתם מתכוונים לטייל. קבוצות רכב מסוימות (רכבים מפוארים, רכבי יוקרה ומיניוואנים) מוגבלות מלהיכנס למדינות מסוימות במזרח אירופה או לאיטליה. יש לבדוק היטב בעת ביצוע ההזמנה אם הרכב שבחרתם יכול לעבור במסלול אותו אתם מתכננים.
בחודשי החורף בין ה-15.11 ל- 15.3 ישנם אזורים מסוימים בגרמניה בהם חלה חובה לנסוע ברכב בעל צמיגי חורף. הרכבים המסופקים על ידי חברות ההשכרה השונות איתן אוטו יורופ משתפת פעולה במינכן כבר מצוידים בצמיגי החורף בתקופה המדוברת ומומלץ להזמין מראש גם שרשראות שלג במידה ואתם מתכננים לנסוע לאזורים מושלגים. במידה ואתם נמצאים עם הרכב באזורים גבוהים ומושלגים בהן הטמפרטורות נמוכות במיוחד מומלץ לרכוש תוסף אנטי פריז (נוזל המונע קיפאון של הדלק) ולהוסיף לרכב בכדי להימנע מקפיאה של הדלק במיכל. כמוכן מומלץ להחנות את הרכב בחניונים סגורים ומקורים.
בגרמניה לילדים מתחת לגיל 12 מותר לשבת רק מאחור. כמו בארץ, כל הנוסעים ברכב חייבים לחגור חגורת בטיחות. גרמניה בכלל ומינכן בפרט מרושתות בהרבה מאד מצלמות דרך, מצלמות מהירות ומצלמות חנייה. במידה וצולמתם מבצעים עבירת תנועה, הדו"ח יגיע אליכם הביתה לכתובת הדואר שלכם בצירוף חיוב של חברת ההשכרה על דמי טיפול בהסבת הקנס שלכם.
אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.