Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב ברודוס

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב ביוון  »  השכרת רכב ברודוס

אוטו יורופ מאפשרת לכם לשכור רכבים ממיטב חברות השכרת הרכב ברודוס.

קרא עוד »
השכרת רכב ברודוס

האי רודוס הוא אחד האיים היותר פופולריים מבין איי יוון, ואחד ממרכזי התיירות החשובים של המדינה. רודוס התברכה בחופים מדהימים המוקפים בצוקים פראיים, כפרים ציוריים ונופים מהממים, והוא מהווה אי מושלם לחופשת בטן גב רומנטית או לחופשה משפחתית מלאת אטרקציות לילדים.

על אף גודלו הקטן יחסית של האי, השכרת רכב ברודוס נותנת לכם את האפשרות לטייל וליהנות משפע של חופים ומפרצים מדהימים, מדרכים הרריות ומפותלות ומכפרים ציוריים.

 איסוף הרכב

אוטו יורופ משתפת פעולה עם מספר גדול של חברות השכרת רכב באי רודוס, כגון: באדג'ט, הרץ, סיקסט, אנטרפרייז ועוד.

נקודות איסוף מרכזיות לרכב שכור ברודוס הן בשדה התעופה הבינלאומי של האי, כמו גם בתחנות שונות הפזורות ברחבי האי או בחלק מבתי המלון עצמם.

 השכרת רכב בשדה התעופה ברודוס

שדה התעופה המרכזי הבינלאומי של רודוס נקרא Diagoras"" Rhodes international Airport, והוא נמצא כ-10-15 ק"מ מהעיר רודוס עצמה - עיר הבירה והגדולה שבערים האי, שם נוחתות הטיסות הבינלאומיות וטיסות השכר מישראל.

אוטו יורופ משתפת פעולה עם מספר גדול של חברות השכרת רכב ברודוס, ואת הרכבים ניתן לאסוף ולהחזיר בקלות ובנוחות בשדה התעופה. שימו לב לשעות הפעילות השונות בין חברות ההשכרה – למשל, בחודשי הקיץ שעות הפעילות של החברות בשדה"ת ארוכות יותר, בהתאם לביקושים וללוחות הטיסות הצפופים .

 נקודות איסוף ברחבי האי רודוס

ברודוס יש פריסה של תחנות השכרת רכב בחלק מן הערים והעיירות השונות ברחבי האי כמו פאליראקי, יאליסוס, רודוס ועוד.

חלק מחברות השכרת הרכב ברודוס מציעות גם שירותי הבאת הרכבים או איסופם מבית המלון עצמו תמורת תוספת תשלום קטנה. ניתן לברר פרטים נוספים בעניין במוקד ההזמנות של אוטו יורופ.

 הליך השכרת רכב ברודוס
כדי למנוע תקלות וקשיים במעמד קבלת הרכב חשוב להגיע מוכנים. תידרשו להציג:

 • שובר השכרה
  אשר מומלץ להדפיס במייל, כך שיהיה עותק שניתן להראות לנציג בנקודת האיסוף.
 • רישיון נהיגה ישראלי ורישיון נהיגה בינלאומי, התקפים לחצי שנה לפחות
  ברוב ארצות מערב אירופה רישיון הנהיגה הישראלי הרגיל מספיק, אבל עניין זה נתון לשינויים בהתאם להסכמים של משרד התחבורה מול הרשויות בכל מדינה, ולכן מומלץ מאוד לא לוותר על הוצאת רישיון נהיגה בינלאומי.
  שימו לב! חברות השכרת הרכב ביוון דורשות מהלקוחות הישראלים להציג רישיון נהיגה בינלאומי, בנוסף לרישיון הפלסטיק הישראלי.
 • כרטיס אשראי על שם שוכר הרכב בלבד!
  כרטיס האשראי משמש לפיקדון והבטחת תשלומים אשר ייתכן וידרשו כגון מילוי מיכל הדלק, במידה ואינכם מחזירים את הרכב עם מיכל מלא כנדרש.
  לא ניתן לקבל רכב שכור ללא העמדת פיקדון באמצעות כרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב.
  לא יתקבל פיקדון במזומן או בכל דרך אחרת, ובקבוצות רכב מסוימות אף ייתכן ויידרשו שני כרטיסי אשראי. שימו לב כי חשוב לוודא שמסגרת האשראי מספיקה לכיסוי סכום הפיקדון.
  חשוב להדגיש, ניתן להשתמש רק בכרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב!
  בנוסף, חשוב לדעת את הקוד הסודי. אתם תתבקשו להקיש אותו במעמד קבלת הרכב.
 • מקבלים את הרכב עם מיכל דלק מלא, כאשר כך גם יש להחזיר אותו - אחרת יגבה מכם תשלום בגין הדלק החסר בתעריף גבוה משמעותית מעלות רגילה לליטר.
 • חברות השכרת הרכב ביוון לא מאפשרות לצאת עם הרכבים מחוץ לגבולות יוון.
 • עלייה עם הרכב על מעבורות ימיות בכדי לעבור בין איים שונים כפופה לאישור חברת ההשכרה, וכרוכה בתוספת תשלום עבור ביטוח על המעבורת עצמה. חלק מהחברות לא מאפשרות מעבר על מעבורות בכלל.
 • בעת קבלת הרכב, יש לוודא שכל פגם בו צויין ונרשם על ידי נציג החברה. הרכב ייבחן בעת החזרתו, וכל פגם חדש שיתגלה יגרור חיוב.
 • אם מעדיפים רכב אוטומטי חשוב מאד להזמין את הרכב האוטומטי מראש, בכדי שתקבלו רכב עם תיבת ההילוכים המתאימה לכם. כך גם לגבי מערכת ניווט (אם אין בכוונתכם לעשות שימוש רק בגוגל מאפס ו/או וויז).

 

 ביטוחים

בעת ההזמנה, יש לוודא כי יש לכם כיסוי ביטוחי לשביעות רצונכם. מומלץ לברר את פרטי הביטוח בחוזה ההשכרה, ולדאוג לרכישת כיסוי נוסף במידת הצורך עוד לפני היציאה ליעד (שימו לב כי באפשרותכם לרכוש ביטוחים משלימים דרך חברת אוטויורופ).

חשוב לדעת! נזק לצמיגים, גלגלים, שמשות, מראות ומרכב תחתון אינם מכוסים בביטוח בסיסי. מי שמעוניין בביטוח המכסה גם נזקים כאלו, יכול לרכוש מבעוד מועד פוליסה מתאימה של חברת פניקס, גם היא דרך חברת אוטויורופ.

 

 טיפים לנהיגה ברכב שכור ברודוס

רודוס הוא אי קטן יחסית, ורוב הכבישים באי ישנים וצרים, ומכילים מסלול אחד בלבד לכל כיוון. יש לשים לב היטב לתנועה שבאה מולכם בעת הנהיגה, ולא לבצע עקיפות אם אין לכם ראות טובה של הדרך מולכם.

ברודוס כביש ראשי/מהיר אחד על חופו המזרחי של האי (כביש 95), המחבר בין אזור העיירה לינדוס לעיר רודוס עצמה הנמצאת בצפון האי. זהו הכביש המרכזי של האי, וממנו ניתן להתחבר בקלות יחסית לעוד המון כבישים קטנים יותר שיובילו אתכם לכל פינות החמד, המפרצים המדהימים והחופים הקסומים הפזורים ברחבי האי.

תחנות הדלק ברוב חלקי האי נסגרות בשעה מוקדמת יחסית, ובחלקן לא תוכלו לשלם בכרטיס אשראי בכלל.

יש לשים לב היטב לשילוט בדרכים, למהירות הנסיעה המותרת, לחוקי התנועה המקומיים ולנהוג על פיהם בכדי להימנע מקבלת דוחות תנועה במהלך השכרת הרכב שלכם.

אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.