כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב ברודוס

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב ביוון  »  השכרת רכב ברודוס

האי רודוס הוא אחד האיים היותר פופולריים מבין איי יוון ואחד ממרכזי התיירות החשובים של המדינה. באי חיים כ- 120,000 תושבים ועיקר פרנסתם באה מתיירות או חקלאות.


קרא עוד »
השכרת רכב ברודוס

רודוס התברכה בחופים מדהימים המוקפים בצוקים פראיים, כפרים ציוריים ונופים מהממים, הוא אי מושלם לחופשת בטן גב רומנטית או לחופשה משפחתית מלאת אטרקציות לילדים.

האי שופע באתרי נופש מכל הסוגים ובכל הרמות , אוכל מצוין וחיי לילה סוערים. כמוכן ניתן למצוא ברודוס אתרים היסטוריים רבים אשר ייתנו לכם אפשרות להציץ אל תוך החיים שחיו באי לפני מאות ואלפי שנים.

רודוס מלאת אטרקציות ימיות ופארק המים פליראקי (פארק המים הגדול באירופה) ייתן לכם אפשרות ליהנות ממיטב מתקני המים ופעלולי המים הטובים בעולם. הפארק הוא חוויה שמתאימה לכל הגילאים וכל אחד ואחת ימצאו דרך ליהנות משלל המתקנים המפוזרים בפארק.

למרות גודלו הקטן יחסי של האי , השכרת רכב ברודוס נותנת לכם את האפשרות לטייל וליהנות משפע של חופים ומפרצים מדהימים, מדרכים הרריות ומפותלות ומכפרים ציוריים. את הרכב השכור ניתן לשכור בשדה התעופה של רודוס או בעיר רודוס עצמה. את הרכב השכור ניתן גם לקבל ישירות בבית המלון שלכם וחברת ההשכרה תדאג להביא את הרכב תמורת תוספת תשלום קטנה. מי שרוצה ליהנות מהשרות הזה צריך לבקש אותו בעת ביצוע הזמנת הרכב.

שימו לב! בגלל גודלו של האי ציי הרכבים של חברות השכרת הרכב ברודוס קטנים יחסית ומומלץ מאד להזמין את הרכב מספיק זמן מראש בכדי להבטיח את הזמינות של סוג הרכב שתרצו לשכור.

אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.
`