Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב ברומא

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב באיטליה  »  השכרת רכב ברומא

מחפשים רכב ברומא? אוטו יורופ מציעה מגוון רחב של רכבים להשכרה במבחר גדול של תחנות השכרה ברחבי רומא וסביבתה.

קרא עוד »
השכרת רכב ברומא

השכרת רכב ברומא מתאימה למבקרים בבירת איטליה וסביבותיה, כמו גם עבור מי שממשיכים מרומא לטיול במסלול כזה או אחר ברחבי המדינה, בין אם מסיימים בנקודת ההתחלה או בעיר אחרת.

 איסוף הרכב
נקודות מרכזיות לאיסוף רכב שכור ברומא הן בשני נמלי התעופה הבינלאומיים של רומא ובתחנת הרכבת המרכזית בעיר. ישנן נקודות איסוף אפשריות רבות נוספות פזורות ברחבי העיר.

 השכרת רכב בשדה התעופה ברומא
ניתן לאסוף את הרכב השכור בכל אחד משני שדות התעופה הבינלאומיים של רומא, שדה התעופה הגדול על שם ליאונרדו דה וינצ'י (מכונה גם שדה התעופה פיומיצ'ינו- Fiumicino) ושדה התעופה הקטן יותר צ'יאמפינו- Ciampino.
נקודות האיסוף בשדות התעופה פועלות שבעה ימים בשבוע אולם שעות הפעילות המדוייקות נתונות לשינויים ולכן יש לוודא שניתן לאסוף את הרכב בשעה הרצויה.

 נקודות איסוף ברחבי העיר
ישנן נקודות איסוף רבות לרכב שכור ברחבי העיר רומא:

 • תחנת הרכבת הגדולה בעיר, תחנת טרמיני- Termini (תחנת איסוף מרכזית).
 • אל נקודת השכרת רכב ברומא בתחנת טרמיני ניתן להגיע בקלות ברכבת מהירה ישירה משדה התעופה פיומצ'ינו (לאונרדו דה וינצ'י), באוטובוס שאטל משדה התעופה צ'יאמפינו, במטרו, אוטובוס או מונית מתוך העיר עצמה. מיקום התחנה במרכז העיר מאפשר גם לצעוד אליה רגלית מאזור נרחב בלב רומא.
 • תחנת הרכבת טיבורטינה- Tiburtina.
 • בכיכר פרנצ'סקו ויוונה- Francesco Vivona.
 • ברחובות הראשיים קורסו פרנסיה- Corso Francia, ויה ונטו- Via Veneto, ויה אפיה- Via Appia ועוד.

שעות הפעילות משתנות בין נקודת איסוף אחת לשניה, חשוב לתאם השכרת רכב ברומא כך שתוכלו לקבל את הרכב במקום ובזמן הנוחים ביותר עבורכם.


 הליך השכרת רכב ברומא
כדי למנוע תקלות וקשיים במעמד קבלת הרכב חשוב להגיע מוכנים, תידרשו להציג:

 • שובר השכרה:
 • מומלץ להדפיס את השובר שמקבלים במייל כך שיהיה עותק שניתן להראות לנציג בנקודת האיסוף.
 • רישיון נהיגה ישראלי ורישיון נהיגה בינלאומי, שניהם תקפים לחצי שנה לפחות
  ברוב ארצות מערב אירופה רישיון הנהיגה הישראלי הרגיל מספיק אבל עניין זה נתון לשינויים בהתאם להסכמים של משרד התחבורה מול הרשויות בכל מדינה לכן מומלץ מאוד לא לוותר על הוצאת רשיון נהיגה בינלאומי (דרך Memsi אוFemi premium ).
 • כרטיס אשראי על שם שוכר הרכב בלבד!
  כרטיס האשראי משמש לפיקדון והבטחת תשלומים שייתכן וידרשו כגון מילוי מיכל הדלק במידה ואינכם מחזירים את הרכב עם מיכל מלא כנדרש.
  לא ניתן לקבל רכב שכור ללא העמדת פיקדון באמצעות כרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב.
  לא יתקבל פיקדון במזומן או בכל דרך אחרת, בקבוצות רכב מסויימות ייתכן ויידרשו שני כרטיסי אשראי. חשוב לוודא שמסגרת האשראי מספיקה לכיסוי סכום הפיקדון.
  חשוב להדגיש, ניתן להשתמש רק בכרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב!
  בנוסף, חשוב לדעת את הקוד הסודי, תתבקשו להקיש אותו במעמד קבלת הרכב.
 • מקבלים את הרכב עם מיכל דלק מלא, יש להחזיר אותו עם מיכל מלא אחרת יגבה מכם תשלום בגין הדלק החסר בתעריף גבוה משמעותית מעלות רגילה לליטר.
 • בתאום מראש ניתן לקבל את הרכב בנקודה אחת ולהחזירו באחרת, כל זאת ללא תשלום נוסף.
 • בעת קבלת הרכב יש לוודא שכל פגם בו צויין ונרשם על ידי נציג החברה. הרכב ייבחן בעת החזרתו וכל פגם חדש שיתגלה יגרור חיוב.
 • אם מעדיפים רכב אוטומטי חשוב מאוד להזמין את הרכב האוטומטי מראש, בכדי לוודא מראש שתקבלו רכב עם תיבת הילוכים אוטומטית, כך גם לגבי מערכת ניווט (אם אין בכוונתכם לעשות שימוש רק בגוגל מפס ו/או וויז).
   

 ביטוח
יש לוודא כיסוי ביטוחי שנוח לכם עימו.
מומלץ לברר את פרטי הביטוח בחוזה ההשכרה ולדאוג לרכישת כיסוי נוסף טרם היציאה ליעד (באפשרותכם לרכוש ביטוח דרך חברת אוטויורופ). חשוב לדעת! נזק לצמיגים, גלגלים, שמשות, מראות ומרכב תחתון אינם מכוסים בביטוח בסיסי. מי שמעוניין בביטוח המכסה גם נזקים כאלה, יכול לרכוש מבעוד מועד פוליסה מתאימה של חברת פניקס, גם כן דרך חברת אוטויורופ.

 טיפים לנהיגה ברכב שכור ברומא ובאיטליה בכלל
באיטליה נוהגים בצד ימין, כמו בישראל. ישנם כבישי אגרה רבים, מקבלים כרטיס כשנכנסים לכביש ומשלמים כשיוצאים, במזומן או באשראי, במכונה אוטומטית. רוב תחנות הדלק ברומא פתוחות בשעות הבוקר (0730 - 1230) ואז שוב אחר הצהריים (1530 - 1900), ברוב תחנות הדלק בעיר ניתן לתדלק בשירות עצמי 24 שעות ביממה, תחנות הדלק לאורך הכבישים הבינעירוניים המהירים (אוטוסטרדות וכבישי אגרה) פתוחות תמיד.
ישנם אזורים אליהם הכניסה ברכב שכור אסורה. באיטליה אוכפים בקפידה את חוקי התנועה והחניה לכן חשוב לא לבצע עבירות, לא לחרוג מן המהירות המותרת ולחנות על פי חוק.
באיטליה בכלל וברומא בפרט מותקנות מצלמות המתעדות עבירות, אם מונפק דוח הוא נשלח לכתובת שציינתם בחוזה השכרת הרכב, אזורים אלו נקראים ZONA TRAFFICO LIMITATO הקפידו לשים לב לשילוט המתאים והימנעו מכניסה עם הרכב לאזורים אלו.

באיטליה אוכפים בקפידה את חוקי התנועה והחניה בקפידה, לכן חשוב לא לבצע עבירות, לא לנהוג באזורים אסורים, לא לחרוג מן המהירות המותרת ולחנות על פי חוק.
באיטליה בכלל וברומא בפרט מותקנות מצלמות רבות המתעדות עבירות, אם מונפק דוח הוא נשלח לכתובת שציינתם בחוזה השכרת הרכב, זאת לאחר שחברת ההשכרה תגבה מכם דמי טיפול בהסבת הקנס על שמכם.

אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.