Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב בספרד

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב בספרד

מעוניין לשכור רכב בספרד? אוטו יורופ מציעה מבחר גדול של רכבים של מיטב חברות השכרת הרכב ברחבי ספרד והאיים.

קרא עוד »
השכרת רכב בספרד

ספרד היא חגיגה תיירותית אחת גדולה, היא מציעה אין ספור אפשרויות לטיול, בילוי ונופש.

ניתן ליהנות מחופים מרהיבים , יערות סבוכים , מישורים מדהימים ,ערים עתיקות מתקופות שונות בהיסטוריה וגם כמה ערים מהתוססות באירופה כמו מדריד , ברצלונה, וולנסיה ועוד. הדרך הטובה ביותר ליהנות מכל שלל האפשרויות שמציעה ספרד היא באמצעות רכב שכור דרך אוטו יורופ.

 

 איסוף הרכב

לאוטו יורופ יש שיתוף פעולה עם מספר גדול של חברות השכרת רכב בספרד והאיים כגון יורופקאר , באדג'ט, הרץ  ועוד חברות נוספות,  דבר המאפשר לכם כלקוחות לבחור בין מספר גדול במיוחד של תחנות השכרה בכל רחבי ספרד.

את הרכב השכור שלכם ניתן לאסוף את בקלות ובנוחות מכל אחד משדות התעופה המרכזיים בספרד כגון: שדה"ת "בראחאס" במדריד, "אל פראט" בברצלונה , שדה"ת של מלאגה, וולנסיה ועוד רבים אחרים.

תחנות ההשכרה נמצאות לרוב בתוך הטרמינלים המרכזיים במתחמים מיוחדים של כל חברות השכרת הרכב בשדה התעופה.

יש לשים לב היטב לשעות הפעילות של תחנת ההשכרה המבוקשת של כל חברה וחברה ולהזמין את הרכב במסגרת שעות הפעילות של חברת ההשכרה שבחרתם.

במרכזי הערים עצמם בספרד ישנן תחנות השכרה רבות לחברות השכרת הרכב, דבר המאפשר לכם לבחור תחנת השכרה או החזרה שתהיה נוחה וקורבה למיקום בו אתם לנים או שממנו תרצו להתחיל את הטיול שלכם.

גם כאן, בעת לקיחת או החזרת הרכב בעיר עצמה יש לשים לב היטב לשעות הפעילות של התחנה המבוקשת ולהגיע רק במסגרת שעות הפעילות של התחנה הרלוונטית.

 

דגשים להליך השכרת רכב בספרד
כדי למנוע תקלות וקשיים במעמד קבלת הרכב חשוב להגיע מוכנים, תידרשו להציג:

 • שובר השכרה
  מומלץ להדפיס את השובר שמקבלים במייל כך שיהיה עותק שניתן להראות לנציג בנקודת האיסוף.
 • רישיון נהיגה ישראלי ורישיון נהיגה בינלאומי, שניהם תקפים לחצי שנה לפחות:
  ברוב ארצות מערב אירופה רישיון הנהיגה הישראלי הרגיל מספיק אבל עניין זה נתון לשינויים בהתאם להסכמים של משרד התחבורה מול הרשויות בכל מדינה לכן מומלץ מאוד לא לוותר על הוצאת רישיון נהיגה בינלאומי.
 • כרטיס אשראי על שם שוכר הרכב בלבד!
  כרטיס האשראי משמש לפיקדון והבטחת תשלומים שייתכן וידרשו כגון מילוי מיכל הדלק במידה ואינכם מחזירים את הרכב עם מיכל מלא כנדרש.
  לא ניתן לקבל רכב שכור ללא העמדת פיקדון באמצעות כרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב.
  לא יתקבל פיקדון במזומן או בכל דרך אחרת. בקבוצות רכב מסוימות ייתכן ויידרשו שני כרטיסי אשראי. חשוב לוודא שמסגרת האשראי מספיקה לכיסוי סכום הפיקדון.
  חשוב להדגיש, ניתן להשתמש רק בכרטיס אשראי השייך לשוכר הרכב!
  בנוסף, חשוב לדעת את הקוד הסודי, תתבקשו להקיש אותו במעמד קבלת הרכב.
 • מקבלים את הרכב עם מיכל דלק מלא, יש להחזיר אותו עם מיכל מלא אחרת יגבה מכם תשלום בגין הדלק החסר בתעריף גבוה משמעותית מעלות רגילה לליטר.
 • בתאום מראש ניתן לקבל את הרכב בנקודה אחת ולהחזירו באחרת, כל זאת ללא תשלום נוסף.
 • בעת קבלת הרכב יש לוודא שכל פגם בו צויין ונרשם על ידי נציג החברה. הרכב ייבחן בעת החזרתו וכל פגם חדש שיתגלה יגרור חיוב.
 • אם מעדיפים רכב אוטומטי חשוב מאד להזמין את הרכב האוטומטי מראש, בכדי שתקבלו רכב עם תיבת הילוכים אוטומטית, כך גם לגבי מערכת ניווט (אם אין בכוונתכם לעשות שימוש רק בגוגל מפס ו/או וויז).

 

 ביטוחים
יש לוודא כיסוי ביטוחי שנוח לכם עימו.

בספרד מחירי ההשכרה כוללים לרוב ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזק או גניבה של הרכב
בכל מקרה, מומלץ לברר את פרטי הביטוח בעת ביצוע ההזמנה שלכם ולדאוג לרכישת כיסוי נוסף במידת הצורך טרם היציאה ליעד (באפשרותכם לרכוש ביטוח החזר השתתפות עצמית דרך חברת אוטו יורופ).

חשוב לדעת! בהשכרת רכב בחו"ל, נזק לצמיגים, גלגלים, שמשות, מראות ומרכב תחתון אינם מכוסים בביטוח בסיסי. מי שמעוניין בביטוח המכסה גם נזקים כאלה, יכול לרכוש מבעוד מועד פוליסה מתאימה של חברת פניקס, גם כן דרך חברת אוטו יורופ.

 מידע וטיפים לנהיגה ברכב שכור בספרד

 • בספרד נוהגים בצד ימין, כמו בישראל. חובה לחגור מלפנים ומאחור, לילדים מותר לשבת מלפנים רק מגיל 12 ומעלה, ובתנאי שגובהם הנו מעל ל-135 ס"מ.
  ילדים הישובים מאחור צריכים לשבת על כיסאות בוסטר/כיסאות בטיחות (תלוי בגיל הילד ובמידות גופו).
 • בספרד רשת כבישים מהירים בטוחה ויעילה המחברת די בקלות בין המחוזות הרבים והערים השונות וניתן לגמוע מרחקים ארוכים בזמן קצת יחסית. שימו לב שחלק מהכבישים המהירים הינם כבישי אגרה המסומנים באותיות AP  (Autopista de peaje) והתשלום בעבור הנסיעה מתבצע בכניסות לכביש בעמדות תשלום ייעודיות.
  ניתן לעקוף את הכבישים הללו בדרכים חלופיות ללא דרישת תשלום , רק התנועה בהם תהיה מן הסתם עמוסה יותר.
 • חשוב לשים לב לשילוטי הדרך ולתמרורים בכבישים ולהימנע מביצוע עבירות תנועה , בספרד מותקנות מצלמות דרך רבות המתעדות עבירות תנועה, חשוב לא לבצע עבירות תנועה, לחנות כחוק ולא לחרוג ממהירות הנסיעה המותרת (כפי שמצויין בשילוט, משתנה בהתאם לסוג הדרך, עירונית, בין עירונית, כביש אגרה).
  דוחות שירשמו לחובתכם יישלחו אליכם לפי הכתובת שמסרתם בחוזה ההשכרה בתוספת דמי טיפול של חברת ההשכרה בעבור הסבת הקנס על שמכם.
 • אם אתם מתכוונים לנהוג בחורף באזורים הרריים כמו הפירינאים או באזורים מושלגים אחרים,  עליכם לדעת שבחלק מהאזורים קיימת חובה להצטייד בשרשראות שלג ברכב שלכם. הזמינו מראש את שרשראות השלג, ודאו שאתם מקבלים שרשראות מתאימות לגודל הצמיג ושאתם יודעים איך להרכיב אותן בעת הצורך.
 • ספרד נחשבת לאחת המדינות הזולות באירופה והשכרת רכב בספרד קלה, פשוטה וזולה יחסית. חברות השכרת הרכב בספרד מציעות מגוון רחב של רכבים מרכבים קטנים, רכבים משפחתיים, רכבי סטיישן, רכבי 4X4, מיניוואנים ורכבים אוטומטיים. כל שנותר הוא לבחור את הרכב המתאים לכם ולצאת לדרך.

 

אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.