Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב בארה"ב

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב בארה"ב

מעוניינים לשכור רכב בארצות הברית, אוטו יורופ מאפשרת לכם לשכור רכבים במבחר עצום של תחנות השכרה ברחבי ארה"ב. לאוטו יורופ שיתוף פעולה עם מיטב חברות השכרת הרכב בארה"ב. תוכלו לבחור מתוך מגוון גדול של רכבים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

קרא עוד »
השכרת רכב בארה

עם שטח שמתפרש על גבי 9.8 מיליון ק"מ, אזורי זמן שונים לאורכה ולרוחבה, אקלים משתנה בהתאם למיקום הגיאוגרפי, 50 מדינות שונות ותואר המדינה ה-3 בגודלה בעולם – ארה"ב היא ללא ספק אחד היעדים האידיאליים לטיול ברכב מושכר. באמצעות אוטו יורופ ניתן להזמין שרותי השכרת רכב בכל רחבי ארה"ב, בכל שדות התעופה המרכזיים של הערים הגדולות וגם ביעדים קצת פחות ידועים בעזרת פריסה רחבה מאד של תחנות השכרה.

הנהיגה בארה"ב היא קלה הודות לתשתיות נוחות הכוללות עשרות אלפי קילומטרים של כבישים מהירים ומשולטים היטב.

 איסוף הרכב

את הרכבים בארה"ב ניתן לאסוף בכל שדות התעופה הבינ"ל והמרכזיים של הערים הגדולות בארה"ב. למשל:

ניו יורק  - La Guardia, Newark ו-JFK
לוס אנג'לס – Lax
מיאמי – Miami International

ועוד רבים וטובים, נוסף אליהם ניתן לאסוף רכבים בשדות תעופה קטנים המשמשים בעיקר לטיסות פנימיות ברחבי ארה"ב.

אפשרויות איסוף נוספות

חברת אוטו יורופ מקיימת שיתוף פעולה עם מספר חברות השכרת רכב בארה"ב כגון Dollar, Advantage ועוד חברות השכרה גדולות וקטנות באזורים שונים. השת"פ מאפשר ללקוחות אוטו יורופ לבחור מבין היצע גדול ומגוון של תחנות השכרה בפריסה מאסיבית בכל רחבי ארה"ב.

מעבר לזה, קיימת אפשרות לאסוף ו\ או להחזיר את הרכבים השכורים גם בנמלי הים הגדולים של ארה"ב כגון Miami Port, Lauderdale  ועוד, אם בחרתם להגיע לארה"ב בהפלגה תוכלו לאסוף את הרכבים מהנמלים כמו גם ממרכזי ערים כגון – ניו יורק, בוסטון, סאן פרנסיסקו לאס וגאס ועוד.

שימו לב חשוב לבדוק וכן לתאם את ההגעה שלכם לתחנות ההשכרה בהתאם לשעות הפעילות של התחנה הרלוונטית. הדבר תקף גם באיסוף הרכב וגם בהחזרה, תוכלו לעשות זאת רק בזמן שעות הפעילות של התחנות.

 הליך השכרת הרכב בארה"ב

חשוב להגיע מוכנים למעמד השכרת רכב על מנת למנוע תקלות וקשיים בלתי צפויים.

במעמד ההשכרה תידרשו להציג:

שובר של השכרת רכב: מומלץ להדפיס את שובר השכרת הרכב שנשלח אל לקוחות אוטו יורופ במייל במהלך הליך ההשכרה. את השובר תצטרכו להציג לנציג חברת השכרת הרכב ביעד שלכם.
רישיון נהיגה ישראלי ובינ"ל: חשוב ששניהם יהיו בתוקף של חצי שנה לכל הפחות. רב המדינות בארה"ב יכבדו רישיון נהיגה ישראלי בלבד (כלומר ללא חובת הצגה של הרישיון הבינ"ל), אך יחד עם זאת הנושא כפוף לשינויים בהסכמי הרישוי הנרקמים בין משרד התחבורה הישראלי מול רשויות התחבורה האמריקאיות, בהתאם לכך מומלץ מאוד להוציא רישיון נהיגה בינ"ל.
כרטיס אשראי על שם שוכר הרכב בלבד! חברות ההשכרה יידרשו מכם כרטיס אשראי למטרת פיקדון והבטחת תשלומים שונים שעלולים לצוץ בזמן ההשכרה, למשל, במידה ותחזירו את הרכב ללא מיכל דלק מלא כנדרש – הסכום למילוי המיכל ייגבה מכם. נציין פעם נוספת – כרטיס אשראי לפיקדון יתקבל רק במידה והוא שייך לשוכר הרכב עצמו, כאשר הפרטים האישיים המופיעים על הכרטיס חייבים להיות זהים לפרטים של רישיון הרכב של השוכר. בנוסף ישנן קבוצות רכבים אשר בעבור השכרתם תידרשו להפקיד 2 כרטיסי אשראי. אין אפשרות להמיר את הפיקדון לאמצעי תשלומים אחרים כגון מזומן וחשוב לוודא שמסגרת הכרטיס מספיקה לסכום הפיקדון הדרוש.
הרכב שתקבלו יגיע עם מיכל דלק מלא – חובה להחזיר את הרכב עם מיכל מלא כפי שקיבלתם אחרת חברת ההשכרה תגבה מכם תשלום בגין הדלק החסר בתעריף גבוהה משמעותית מעלות רגילה לליטר.
רק בתיאום מראש: ניתן לקבל את הרכב בנקודה אחת ולהחזיר אותו בנקודה אחרת, מפאת גודלה של ארה"ב צריך לקחת בחשבון ששילוב יעדים יכול לגרור חיוב בעבור דמי החזר בתוך שטחה של ארצות הברית.  לפיכך יש לברר בעת ביצוע ההזמנה שהשילוב שבחרתם יגרור עלויות נוספות בעבור ההשכרה החד כיוונית. בכל מקרה – דמי ההחזרה במידה ןהם חלים ישולמו ישירות לחברות ההשכרה בארה"ב.
בעת הקבלה יש לסרוק את הרכב ולאתר פגמים ותקלות במידה וקיימים, את הפגמים יש לציין בפני נציג של חברת ההשכרה ולוודא שהם נרשמו. הדבר מקבל חשיבות יתרה נוכח העובדה שבעת ההחזרה חברת ההשכרה תבצע בדיקה לרכב וכל פגם או תקלה שיימצא ולא נרשם בעת האיסוף יגרור חיוב כספי.
כל רכבי ההשכרה בארה"ב הם בעלי תיבת הילוכים אוטומטית

 

 ביטוחים:

חשוב שתוודאו שהכיסוי הביטוחי שלכם הוא אחד כזה שאתם מרגישים איתו בנוח. בארצות הברית מחירי ההשכרה כוללים גם ביטוח ביטול דמי השתתפות עצמית במקרה של נזק או גניבה של הרכב, כמו גם ביטוח צד ג' מורחב עד לסכום של מיליון דולרים. אנו ממליצים לבדוק את הפרטים של הביטוח בחוזה ההשכרה שלכם, וכן לדאוג להרחבה במידת הצורך בטרם יצאתם ליעד (ישנה אפשרות לרכוש ביטוח דרך חברת אוטו יורופ).

שימו לב! הביטוח בחברות ההשכרה בחו"ל לא כולל אף פעם נזקים לצמיגים, גלגלים, מראות, שמשות, וכן למרכב הרכב התחתון (שאסי). לכן ניתן ומומלץ לרכוש ביטוח פרימיום שהוא למעשה ביטוח החזר בעבור נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון. עלות הביטוח היא על סך 2 יורו ליום והביטוח נעשה בפועל בחברת פניקס בישראל. סביר שבמעמד איסוף הרכב יוצעו לכם ביטוחים נוספים מטעם חברות ההשכרה – חשוב להיות ערניים להצעות שתקבלו מפני שלאחר חתימה על רכישת ביטוח נוסף לא תוכלו להחזיר את הכסף ששולם בעבורו.

 טיפים לנהיגה ברכב שכור בארה"ב:

בארה"ב קיימת מערכת כבישים מהיעילות והטובות בעולם אשר כוללת מאות אלפי  ק"מ של כבישים מהירים בין עירוניים ובין מדינתיים המאפשרת נהיגה נוחה ובטוחה בכל מסלול אשר תבחרו לטייל בו.

כבישים רבים ברחבי ארה"ב הינם כבישי אגרה ולכן מומלץ לרכוש בעת איסוף הרכב שלכם מכשיר TOLL PASS (המאפשר מעבר בכבישי אגרה ללא צורך בתשלום במקום) על מנת שתשלמו את עלות כל המעברים בכבישי אגרה בפעימה אחת בסיום ההשכרה.

חוקי התנועה עלולים להשתנות בין המדינות השונות בארה"ב לכן יש להקפיד לשים לב לשילוט בכבישים תוך הסתמכות על פי חוקי המדינה בה אתם נמצאים.

המרחקים בין היעדים השונים בארה"ב יכולים להיות גדולים במיוחד, לפיכך ייתכן שתידרשו לעיתים לשבת שעות רבות ברכב השכור שלכם. מהסיבה הזו מומלץ להתכונן היטב מראש לקראת נסיעות ארוכות ולהצטייד במיכל דלק מלא, מעט מים ומזון לדרך וכל דבר שתצטרכו באופן מידי במהלך הנסיעה.

חברות השכרת הרכב בארה"ב לא מציעות רכבי סטיישן (בעלי תא מטען גדול), לכן בהינתן מספר נוסעים גדול וצורך בתא מטען גדול במיוחד מומלץ להזמין רכב גדול (למשל מיניוואן ל-7 נוסעים) או רכב פנאי/ שטח SUV גדול.

מערכת הכבישים במרכזי הערים ומחוצה להם בארה"ב מרושתות באינספור מצלמות דרך, מצלמות מהירות ומצלמות חנייה. במידה וצולמתם מבצעים עבירת תנועה, הדו"ח יגיע לכתובת הדואר שלכם בצירוף חיוב של חברת ההשכרה על דמי טיפול בהסבת הקנס שלכם.

אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.