Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב בניו-יורק

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב בארה"ב  »  השכרת רכב בניו-יורק

זה קצת מתיימר לנסות לתאר את ניו יורק בפסקה אחת, הדרך הכי טובה לתאר את ה"תפוח הגדול" היא פשוט לבחור תחום בחיים, לחשוב איפה נמצאת בירת התחום הזה בעולם ולגלות שזו כנראה ניו יורק.

קרא עוד »
השכרת רכב בניו-יורק

בניו יורק, בירת האופנה, הכלכלה, המוזיקה, תיירות, אומנות, תרבות, קולינריה והבילויים מבקרים מעל ל-60 מיליון תיירים בשנה, ומעבר לכל התיאורים הגרנדיוזיים לעיל, היא גם משמשת כשער הכניסה המזרחי והמרכזי לארצות הברית של אמריקה. צעירים, זוגות, משפחות, בודדים, וכל קומבינציה ביניהם היא אידיאלית לביקור בעיר שלא ישנה לעולם, ועצם העובדה שהתיירות בארה"ב עוברת בנקודה כזו או אחרת בניו יורק הפכה את העיר לנקודת יציאה מצוינת לטיולים ברחבי ארה"ב ככלל וטיולים ברכב מושכר בפרט.

איסוף הרכב
חברת אוטויורופ משתפת פעולה עם חברת דולר וכן עם חברת אדוונטג', את הרכבים תוכלו לאסוף בכל אחד משלושת שדות התעופה המרכזיים המשרתים את באי ויוצאי ניו יורק, וכמו כן במספר תחנות הפזורות ברחבי מנהטן.

שדה התעופה
שלושת שדות התעופה הניו יורקים זמינים לאיסוף הרכב:

 • שדה התעופה קנדי (JFK)
 • שדה התעופה לה גווארדיה (La Guardia (LGA
 • שדה התעופה ניו ארק הממוקם בניו ג'רזי הסמוכה (Newark (EWR

אמנם תחנות האיסוף פועלות לאורך כל ימות השבוע, אבל שעות הפעילות משתנות בין חברה לחברה, לכן חשוב מאוד לוודא את שעות פעילות התחנה ולהיערך להגעה בהתאם.

נקודות איסוף ברחבי העיר
במרכז מנהטן קיימות מספר תחנות השכרה הפועלות 7  ימים בשבוע המרכזיות שבהן הן:

 • a329 East 22nd Streetבין השדרה הראשונה לשנייה
 • a126 West 55th Streetבין השדרה השישית לשביעית

שעות הפעילות משתנות בין נקודת איסוף אחת לשנייה, חשוב לוודא ששעות הפעילות של התחנה המבוקשת תואמים את השעה שבה אתם מתכננים להגיע כך שתוכלו לקבל את הרכב במקום ובזמן הנוחים ביותר עבורכם.

הליך השכרת רכב בניו יורק
על מנת להימנע מעיכובים ואי נעימויות עליכם להגיע מוכנים למעמד איסוף הרכב, על מנת שכן, תידרשו להציג:

 • שובר השכרת רכב – את השובר תקבלו במייל, אנו ממליצים להדפיס ולשמור גם עותק קשיח של השובר על מנת שתוכלו להציג במעמד ההשכרה.
 • רישיון נהיגה בינ"ל וכן רישיון נהיגה ישראלי, חשוב שיהיו בתוקף של לכל הפחות חצי שנה. נציין שרב מדינות ארה"ב מכבדות את רישיון הנהיגה הישראלי ללא הצורך ברישיון בינ"ל, אבל הנושא כפוף לשינויים בהתאם להסכמים בין משרד התחבורה הישראלי לרשויות האמריקאיות, לכן אל תוותרו על הוצאת רישיון נהיגה בינ"ל.
 • כרטיס אשראי על שם שוכר הרכב בלבד!  כרטיס האשראי המופקד ישמש לפיקדון וביטחון תשלומים היכולים להידרש מכם (למשל תשלום בעבר מיכל דלק לא מלא אם וכאשר יוחזר הרכב לחברת ההשכרה במצב כזה). חשוב לזכור! לא תוכלו לקבל את הרכב השכור ללא העמדת פיקדון בדמות כרטיס אשראי של שוכר הרכב. לא ניתן להמיר את הפיקדון למזומן או כל אמצעי תשלום אחר מלבד כרטיס אשראי. ישנן קבוצות רכבים אשר יידרשו מכם העמדת 2 כרטיסי אשראי, עם ובלי קשר עליכם לוודא שבאשראי לפיקדון קיימת מסגרת העומדת בכיסוי סכום הפיקדון. פרטי כרטיס האשראי צריכים להיות זהים לפרטי רישיון הנהיגה שתציגו. כמו כן, חשוב לוודא שאתם מכירים את הקוד הסודי של הכרטיס משום שתתבקשו להקיש אותו במעמד ההשכרה.
 • את הרכב שלכם תקבלו עם מיכל דלק מלא, עליכם להחזיר אותו באותו המצב אחרת חברת ההשכרה תגבה ממכם את ההפרש בתעריף גבוהה במיוחד.
 • קיימת אפשרות לאסוף את הרכב בנקודה אחת ולהחזיר אותו בנקודה אחרת, הכול בתיאום מראש עם חברת ההשכרה. זכרו! שילוב יעדים בארה"ב עלול לגרור חיוב בעבור דמי החזר בתוך ארה"ב. 

על אף זאת חשוב לזכור, בחלק מהמקרים תידרשו למינימום  5 ימי השכרה לשילוב בין היעדים. לכן, תבררו היטב בזמן ביצוע ההזמנה האם שילוב היעדים שלכם ותקופת ההשכרה תדרוש מכם תשלומים נוספים. בכל מקרה התשלום הנוסף בעבור דמי החזר משולם באופן ישיר לחברת ההשכרה האמריקאית.

 • ברגע קבלת הרכב בדקו אותו היטב, במידה ותזהו תקלה, פגם או נזק עליכם לדווח ישירות לנציג החברה, במידה והרכב יוחזר עם תקלה שלא צוינה טרם היציאה תדרשו לשלם בעבור תיקונה.
 • כל רכבי ההשכרה בארה"ב הינם אוטומטיים

 

ביטוחים
חשוב שעשו ביטוח שעונה על הצרכים הספציפיים שלכם ואתם מרגישים בטוחים בו. בארה"ב ובניו יורק בפרט מחירי השכרת הרכבים כוללים ביטול השתתפות עצמית במקרים של גניבה או נזק של הרכב וכן ביטוח צד ג' מורחב עד לסכום שיפוי של מיליון דולרים.

ממליצים לכם לעבור על כל פרטי הביטוח ולהרחיב אותו במידה ואתם חשים בכך צורך טרם היציאה ליעד (ניתן לעשות את הביטוח דרך חברת אוטויורופ).

נזק לצמיגים, גלגלי הרכב, שמשות, מראות על סוגיהן, וכלל המרכב התחתון של הרכב אינם מכוסים בביטוח הבסיסי שיוצע לכם, לכן שוכר שירצה בביטוח שמכסים נזקים מסוג אלה, יצטרך לרכוש פוליסה ייעודית טרם היציאה, את הפוליסה (של חברת הפניקס) ניתן לרכוש דרך חברת אוטויורופ.

במעמד איסוף הרכב יוצעו לכם ביטוים אופציונליים נוספים, חשוב שתקראו את ההצעות, משום שלא ניתן יהיה לקבל החזר על הכספים לאחר החתימה.

 

טיפים לנהיגה ברכב שכור בניו יורק וארצות הברית
בהמשך לסופרלטיבים שהורעפו על ניו יורק, מדובר באחת הערים העמוסות בעולם מבחינה תחבורתית, יחד עם זאת אופן ההתמצאות בעיר ניתן לקליטה באופן די מהיר הודות לצורת הבנייה של העיר שמחולקת לשדרות ורחובות בצורה של שתי וערב.

החנייה בעיר ניו יורק מוגבלת לאזורים מסוימים בעזרת מדחנים (בהתאם לשילוט המקומי), לכן ההמלצה היא להחנות באחד ממאות החניונים הפזורים ברחבי העיר. שימו לב! חנייה במקום אסור עלולה להוביל לגרירה, לקבלת קנסות גבוהים מהעירייה וכן לחיובים מיותרים מחברת ההשכרה.

על מנת להגיע משדה התעופה או מרחבי העיר לאחד מהכבישים המהירים המחברים את ניו יורק לכל אחד מהיעדים או הערים הפופולאריות בחוף המזרחי עליכם:

לנסוע דרומה לכיוון פילדלפיה או לוושינגטון הבירה או לנסוע צפונה במידה ואתם רוצים להגיע לבוסטון או לכיוון מפלי הניאגרה. מערכץ הכבישים המחברת את היעדים הינה מערכת יעילה ונוחה כך שנסיעה לאחד מהיעדים הללו לא צריכה לקחת יותר ממספר שעות ספורות.

מערכת הכבישים בניו יורק ומחוץ לה מרושתת במספר רב של מצלמת אבטחה, מהירות וחנייה – זכרו שבמידה וצולמתם עוברים עבירה עם הרכב השכור שלכם הדו"ח יגיע לכתובת הדואר שלכם בצירוף חיוב של חברת ההשכרה על הקנס וכן על דמי הטיפול.

 

 

אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.