Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב במילאנו

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב באיטליה (רומא)  »  השכרת רכב במילאנו

השכרת רכב במילאנו מעולם לא היתה קלה יותר. באמצעות אוטו יורופ תוכלו לשכור רכבים של מיטב חברות השכרת הרכב באיטליה במחירים מעולים.

קרא עוד »
השכרת רכב במילאנו

בירת האופנה, חיי הלילה והלייף סטייל של איטליה מזמינה אתכם לחוות אותה לאורכה ולרוחבה. אין ספק שהשכרת רכב היא אחת האופציות המומלצות למי שרוצה להרגיש את מילאנו בגובה העיניים, כמו גם נקודת פתיחה מצוינת למטיילים שרוצים לבקר באזורי הרי הדולומיטים, הרי האלפים ושלל אזורי האגמים הקסומים של צפון איטליה.

מילאנו מחוברת ברשת כבישים מהירים נוחה ויעילה לכל הערים המרכזיות באיטליה כמו גם למדינות השכנות ומתאימה כנקודת התחלה או סיום לטיול ברחבי אירופה.


 איסוף הרכב

במילאנו קיימות כמה תחנות איסוף – המרכזיות שבהן נמצאות בשדות התעופה המרכזיים בעיר. נוסף אליהם ישנן נקודות איסוף ברחבי העיר.

את הרכבים ניתן לאסוף ולהחזיר בשני שדות התעופה המרכזיים של מילאנו, שדה התעופה הבינלאומי הגדול מלפנסה (Malpensa airport) אשר ממקום כ-40 ק"מ ממרכז מילאנו ובשדה התעופה לינטה (Linate airport) הממוקם כ-8 ק"מ ממרכז העיר ומשמש בעיקר לטיסות פנימיות.

נקודות האיסוף בשדות התעופה פועלות שבעה ימים בשבוע אולם שעות הפעילות המדויקות משתנות בין חברות ההשכרה השונות ולכן יש לוודא שניתן לאסוף את הרכב בשעה שבה אתם מתכננים להגיע.

 נקודות איסוף ברחבי העיר

חברת אוטו יורופ משתפת פעולה עם מספר גדול של חברות השכרת רכב במילאנו ובאיטליה בכלל, לכן לכם ניתנת האפשרות לאסוף את הרכב ממבחר גדול של תחנות השכרה ברחבי העיר כאשר המרכזיות שבהן נמצאות באזור תחנת הרכבת המרכזית של מילאנו (STAZIONE CENTRALE).

תחנות השכרה רבות נוספות נמצאות ברחבי העיר ומאפשרות לכם לבחור את הנקודה בה תרצו לאסוף או להחזיר את הרכב.
שעות הפעילות משתנות בין חברות ההשכרה השונות וכן בין נקודת איסוף אחת לשנייה, לפיכך חשוב לוודא ששעות הפעילות של התחנה המבוקשת תואמים את השעה בה אתם מתכננים להגיע, בכדי שתוכלו לקבל את הרכב במקום ובזמן הנוחים ביותר עבורכם.

 הליך השכרת הרכב במילאנו

מעמד ההשכרה מחייב אתכם להציג מסמכים ובטחונות מסוגים שונים, לכן קראו בעיון את הסעיפים הבאים בכדי שתהיו מוכנים להציג את המסמכים שתידרשו:

 • במהלך תהליך ההשכרה תקבלו שובר השכרה למייל, מומלץ מאוד להדפיס אותו בכדי להראות לנציג חברת ההשכרה בנקודת האיסוף.
 • רישיון בינ"ל ורישיון נהיגה ישראלי:  חשוב ששניהם יהיו תקפים לכל הפחות לחצי שנה. מרבית המדינות הממוקמות במערב אירופה יקבלו גם רישיון נהיגה ישראלי בלבד, אולם הדבר תלוי בהסכמים שנחתמו בין משרד התחבורה של ישראל אל מול המשרדים המקבילים במדינות היעד, זו בדיוק הסיבה בגינה אנו ממליצים להוציא רישיון נהיגה בינ"ל גם כן.
 • יש להביא כרטיס אשראי על שמו של שוכר הרכב בלבד! ישנה דרישה להפקדת כרטיס אשראי המשמש לפיקדון והבטחת תשלומים אשר עלולים להידרש במידת הצורך.
  לצורך הדוגמא, במידה ותחזירו את הרכב עם מיכל דלק לא מלא, חברת ההשכרה תחייב את האשראי שלכם לצורך השלמת הפער. אין אפשרות להחליף את אמצעי תשלום הפיקדון, לא כסף מזומן ולא כל וורסיה אחרת.
  שימו לב! ללא הפקדת כרטיס אשראי על שמו של השוכר אין אפשרות לקבל את הרכב. ישנן קבוצות רכב ספציפיות בהן נדרש להשאיר 2 כרטיסי אשראי, מעבר לכך חשוב לוודא שבכרטיס קיימת יתרה היכולה לכסות את סכום הפיקדון.
  חשוב לציין שתתבקשו להקיש גם את הקוד הסודי של הכרטיס במעמד השכרת הרכב.
 • את הרכב שלכם תקבלו עם מיכל דלק מלא, במידה ולא תמלאו את המיכל בעת ההחזרה – תגבה חברת ההשכרה את סכום מילוי הדלק בתעריף גבוהה יותר מעלות ממוצעת לליטר.
 • קיימת אפשרות לאסוף את הרכב בנקודה אחת ולהחזירו בנקודה אחרת, אפשרות זו קיימת רק במידה ותיאמתם זאת מראש.
 • ברגע קבלת הרכב חשוב לעבור ולבדוק אותו -  אם מצאתם בו תקלה או פגם יש לציין זאת בפני נציג חברת ההשכרה, במידה ולא תעשו כן ו\או תחזירו את הרכב עם תקלה או פגם כלשהו, תחויבו על כך היות והרכבים המוחזרים עוברים בדיקה דקדקנית.
 • אם הנכם מעדיפים לטייל ברכב אוטומטי, תידרשו לתאם זאת מול חברת ההשכרה מראש, בנוסף, קיימים רכבים הכוללים מערכת ניווט – גם אותם תוכלו לקבל בתיאום מראש בלבד.
   

 ביטוחים

באיטליה – מחירי ההשכרה מגלמים גם ביטוח ביטול דמי השתתפות במקרה של גניבה או נזק לרכב. מומלץ מאוד לברר את פרטי הביטוח בחוזה ההשכרה שלכם על מנת שתוכלו לרכוש כיסוי נוסף בהתאם לצרכים שלכם ( חברת אוטויורופ נותנת לכם אפרויות לרכוש ביטוח גם כן).

שימו לב! נזק שייגרם לצמיגים, מראות, גלגלים, שמשות ומרכב תחתון אינם מכוסים במסגרת הביטוח הבסיסי – לכן כפי בהמשך למה שנאמר לעיל, אם אתם מעוניינים בביטוח המכסה את הנזקים הללו – תוכלו לרכוש פוליסה מבעוד מועד של חברת הפניקס, גם האופציה הזו מתבצעת דרך חברת אוטויורופ.

 טיפים לנהיגה באיטליה בחודשי החורף

חודשי החורף באיטליה הם בין אוקטובר לאפריל.
ישנם אזורים מסוימים באיטילה (במחוזות הצפוניים אזור מילאנו, וורונה, וונציה, ברגמו ועוד) בהם חלה חובת אחזקה של שרשראות שלג ברכב.
השימוש בשרשראות השלג יעשה בכפוף לתנאי הדרך ובהתאם לשילוט המקומי.
חלק גדול מחברות ההשכרה מספקות את הציוד ללא תוספת תשלום בתחנות ההשכרה המדוברות באזור מילאנו. בכל מקרה, יש להזמין את שרשראות השלג מראש.


 טיפים לנהיגה ברכב שכור במילאנו וכן באיטליה:

 • כמו בישראל גם באיטליה נוהגים בצידו הימני של הרכב.
 • קיימים כבישי אגרה רבים במדינה, בעת כניסה לאחד מהם, תקבלו כרטיס, בעת היציאה, תוכלו לשלם באשראי או במזומן במכונה האוטומטית.
 • לאורך האוטוסטרדות האיטלקיות פרוסות תחנות דלק רבות שעובדות במהלך כל שעות היממה.
 • בין הימים שני-שישי בין השעות 7:30-19:30 קיימת אגרת כניסה לרכבים שחפצים להיכנס למרכז העיר – האזור קרוי Area C  ואגרת הכניסה היא על סך 5 יורו.
 • למעט כך קיימים במילאנו (כמו בערים נוספות באיטליה) אזורים אליהם אסורה כניסת רכבים שכורים.
  האזורים הללו קרויים  ZONA TAFFICO LIMITATO חשוב להיות ערניים לשילוט ולא להיכנס עם רכבכם לאזורים הללו.
 • הקפידו לנסוע במהירות המותרת, לחנות על פי החוק ולהימנע מכל סוג של עבירת תנועה, איטליה ככלל ומילאנו בפרט מרושתת בהמון מצלמות, ופרט לאכיפה קפדנית קיימת האפשרות שקנס יונפק ויישלח אל הכתובת שציינתם בחוזה ההשכרה, לא לפני שחברת ההשכרה תגבה מכם דמי טיפול בגין הסבת הקנס, תנהגו בזהירות ועל פי החורים.
אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.