Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב בקפריסין

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב בקפריסין

האי קפריסין ממוקם דרומית לטורקיה, בטווח טיסה קצר מישראל. עובדה זו הפכה את קפריסין ליעד מועדף בקרב הישראלים המחפשים חופשה ים תיכונית קצרה וספונטנית. קפריסין אידאלית לחופשות קיץ הודות לחופיה שטופי השמש, בתי המלון, הקלאבים ומגוון אטרקציות המים. איה נאפה, היא עיירת נופש פופולארית ביותר, הידועה בחופיה הזהובים, הברים, בתי הקפה והמסעדות. גם בלימסול תמצאו חופים נהדרים, אטרקציות ימיות, חנויות ועוד. אם אתם מגיעים כמשפחה, תוכלו ליהנות מפארקי המים באי, כדוגמת פארק פאסורי הנמצא סמוך ללימסול או פארק המים של איה נאפה.

קרא עוד »
השכרת רכב בקפריסין

אולם קפריסין איננה רק שמש וים, אם כי הרבה יותר מכך. קפריסין התברכה באזורים הרריים בהם ניתן לערוך טיולי טבע בין ההרים או לבקר בכפרים הציוריים, כגון: פדולס, אגרוס פרודרומוס ועוד. מבין ההרים המפורסמים, בוודאי שמעתם על הרי הטרודוס המרשימים, המתנשאים לגובה של למעלה מ-1950 מטרים, מהם ניתן לצפות לעבר נוף יפיפה או ליהנות מסקי בחודשי החורף. תוכלו לבקר בפארק הלאומי של יער טרודוס, מנזר קיקוס והעיירה פלטרס או ליהנות מטיול ג'יפים או טרקטורונים. פרט להרי טרודוס, קיימים טיולי ג'יפים נוספים באי, וכן טיולי אופניים רכיבה על סוסים ואף אתרי צלילה. בבירה ניקוסיה מוצעים לתיירים מבנים עתיקים, כנסיות, מסגדים ותגליות ארכיאולוגיה מרתקות, וזאת לצד מרכזי חנויות, מסעדות ובתי קפה טובים. בלרנקה תוכלו לבקר במצודה או במספר מוזיאונים מרתקים.

קפריסין נוחה במיוחד להשכרת רכב. הערים אינן צפופות כמו הערים באירופה, אין מצוקת חנייה והכבישים לא עמוסים מאוד. מה גם שאין רכבות באי, ורכב שכור מבטל את תלותכם באוטובוסים או מוניות.

השוכרים מבינכם יוכלו לבחור מבין רכבי מיני, רכבים משפחתיים ואף רכבי שטח. ניתן לקבל את הרכבים בערים ובשדה התעופה. כדי להקל על ההתמצאות באי תוכלו להזמין מערכת ניווט (בתשלום), או לחילופין להצטייד במפות. לאלו המגיעים עם תינוקות או ילדים קטנים יש להזמין כיסא תינוק או בוסטר מבעוד מועד.

לאלו מכם שיבחרו לשכור רכב, שימו לב כי בקפריסין נוהגים בצדו השמאלי של הכביש, הנהיגה מצריכה ריכוז וזמן קצר להסתגלות אך רוב הנהגים מתרגלים לעניין תוך זמן קצר. כמו כן, בדקו כי קיימת חנייה במלון בו תתאכסנו, שכן הדבר יכול ליצור בעיה אם בסביבת המלון אין מקום להחנות את הרכב. בכל מקרה, הקפידו להחנות את רכבכם רק במקומות המותרים לכך, כאשר חלק מאזורי החנייה מותנים בתשלום. בנוסף, יש לקחת בחשבון שלעיתים קיימת מגבלת גיל אשר לא מתירה לנהגים בני 21 ומטה לשכור רכב, ונהגים בין 25 – 21 יידרשו לתוספת תשלום עבור ביטוח לנהג צעיר.

שימו לב שחברות השכרת רכב בקפריסין  לא מאפשרות לעבור לחלקו הטורקי של האי.

יש להישמע לתמרורים ולחוקי התעבורה, הכוללים בין היתר נסיעה במהירות המותרת, איסור על אכילה, שתיה או שימוש בטלפון בזמן נהיגה, איסור על נהיגה תחת שכרות ועוד. במעמד קבלת הרכב ניתן לקבל הסבר מלא לגבי חוקי הנהיגה באי.

אנו ממליצים להזמין את הרכב מבעוד מועד וכך לחסוך כסף , זמן ולקבל את קבוצת הרכב הרצויה.

אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.