Agents Login

כניסת סוכנים

tracking header

מעקב הזמנות

השכרת רכב בלוס אנג'לס

השכרת רכב בחו"ל  »  השכרת רכב בארה"ב  »  השכרת רכב בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס, בירת החוף המערבי של ארה"ב, היא כרך עצום המשתרע על פני שטח גדול מאד, וחיים בו למעלה מ-18 מיליון תושבים.

קרא עוד »
השכרת רכב בלוס אנג'לס


העיר ידועה בכל העולם בזכות תעשיית הקולנוע שהפכה אותה לאחת הערים הנוצצות בעולם, והיא נחשבת לבירת המוזיקה ותרבות הפופ של העולם כולו. בנוסף, היא מהווה היום את אחד ממרכזי התקשורת והעסקים החשובים בעולם, ועיר השעשועים של מיטב השחקנים והכוכבים הבינלאומיים של הוליווד.

 
גודלה העצום של העיר, בשילוב עם תשתית תחבורה ציבורית שאינה יעילה במידה מספקת, הופכים את השכרת הרכב בלוס אנג'לס לאידיאלית ואף נחוצה לכל מי שמבקש לנוע ברחבי העיר או לצאת לטיולים מחוצה לה בכל אזור החוף המערבי של ארה"ב.
 
 איסוף הרכב 
את הרכב השכור שלכם תוכלו לאסוף בקלות בשדה התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס .LAX
אוטו יורופ משתפת פעולה עם מספר חברות השכרת רכב בלוס אנג'לס, כמו חברת DOLLAR  וחברת THRIFTY הממוקמות במתחם שדה התעופה הגדול.
תחנות ההשכרה פועלות בשדה התעופה  7 ימים בשבוע. חשוב לבדוק היטב את שעות הפעילות השונות בין החברות בעת ביצוע הזמנת הרכב שלכם, על מנת לתאם את איסוף או החזרת הרכב במסגרת שעות הפעילות של החברה המבוקשת. 
 
 
 הליך השכרת הרכב בלוס אנג'לס
על מנת למנוע תקלות וקשיים בלתי צפויים, חשוב לוודא כי אתם מגיעים מוכנים למעמד השכרת רכב. במעמד זה תידרשו להציג :
 
  • שובר השכרת רכב על שם הנהג הראשי - מומלץ להדפיס את שובר ההשכרה אשר נשלח אל לקוחות אוטו יורופ במייל במהלך הליך ההשכרה. את השובר תידרשו להציג לנציג חברת השכרת הרכב בלוס אנג'לס עצמה.
  • רישיון נהיגה ישראלי ובין לאומי - חשוב לוודא כי שניהם יהיו בתוקף של חצי שנה לכל הפחות. רוב המדינות בארה"ב יכבדו רישיון נהיגה ישראלי בלבד (כלומר ללא חובת הצגה של הרישיון הבין לאומי), אך יחד עם זאת, הנושא כפוף לשינויים בהסכמי הרישוי הנרקמים בין משרד התחבורה הישראלי מול רשויות התחבורה האמריקאיות. בהתאם לכך, מומלץ מאוד להוציא רישיון נהיגה בין לאומי, אפילו ליתר ביטחון.
  • המחירים של הרכבים המוצגים בארה"ב באתר של אוטו יורופ ישראל מיועדים לנהגים ישראלים בלבד – לא ניתן להציג מסמכים אמריקאים בשום מקרה. על הנהג להציג דרכון, רישיון נהיגה וכרטיס אשראי ישראלים בלבד.
  • כרטיס אשראי על שם שוכר הרכב בלבד! חברות ההשכרה יידרשו מכם כרטיס אשראי למטרת פיקדון והבטחת תשלומים שונים העלולים לצוץ בזמן ההשכרה. למשל, במידה ותחזירו את הרכב ללא מיכל דלק מלא כנדרש – הסכום למילוי המיכל ייגבה מכם. נציין פעם נוספת – כרטיס אשראי לפיקדון יתקבל אך ורק במידה והוא שייך לשוכר הרכב עצמו, כאשר חלה חובה כי הפרטים האישיים המופיעים על הכרטיס יהיו זהים לפרטים של רישיון הרכב של השוכר. בנוסף, ישנן קבוצות רכבים אשר בעבור השכרתם תידרשו להפקיד שני כרטיסי אשראי. אין אפשרות להמיר את הפיקדון לאמצעי תשלומים אחרים כגון מזומן, וחשוב לוודא כי מסגרת הכרטיס מספיקה לסכום הפיקדון הדרוש. 
  • מיכל דלק מלא - הרכב שתקבלו יגיע עם מיכל דלק מלא לגמרי, ולכן חובה להחזיר את הרכב עם מיכל מלא כפי שקיבלתם. בכל מקרה אחר, חברת ההשכרה תגבה מכם תשלום בגין הדלק החסר בתעריף גבוה משמעותית מעלות רגילה לליטר.
  • הקפידו על תיאום מראש - ניתן לקבל את הרכב בנקודה אחת ולהחזיר אותו בנקודה אחרת, מפאת גודלה העצום של ארה"ב, אך עליכם לקחת בחשבון כי שילוב יעדים עלול לגרור חיוב בעבור דמי החזר בתוך שטחה של ארצות הברית. דמי ההחזרה, במידה והם חלים, ישולמו ישירות לחברות ההשכרה בארה"ב. 
  • בעת קבלת הרכב, יש לסרוק אותו ביסודיות על מנת לאתר פגמים ותקלות במידה וקיימים. את הפגמים יש לציין בפני נציג של חברת ההשכרה, ולוודא כי הם נרשמו. הדבר מקבל חשיבות יתרה נוכח העובדה כי בעת ההחזרה חברת ההשכרה תבצע בדיקה לרכב, וכל פגם או תקלה שיימצא ולא נרשם בעת האיסוף, יגרור חיוב כספי.
  • כל רכבי ההשכרה בלוס אנג'לס הם ממוזגים, ובעלי תיבת הילוכים אוטומטית.
 
 ביטוחים
חשוב שתוודאו כי אתם מרגישים בנוח עם סוג הכיסוי הביטוחי שלכם. בארצות הברית מחירי ההשכרה כוללים ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזק או גניבה של הרכב, כמו גם ביטוח צד ג' מורחב עד לסכום של מיליון דולרים. אנו ממליצים לבדוק את הפרטים של הביטוח בחוזה ההשכרה שלכם, וכן לדאוג להרחבה במידת הצורך בטרם יצאתם ליעד (ישנה אפשרות לרכוש ביטוח דרך חברת אוטו יורופ).
 
שימו לב! הביטוח בחברות ההשכרה בחו"ל לא כולל אף פעם נזקים לצמיגים, גלגלים, מראות, שמשות, וכן למרכב הרכב התחתון (שאסי). לכן, ניתן ומומלץ לרכוש ביטוח פרימיום – שהוא, למעשה, ביטוח החזר בעבור נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון. עלות הביטוח היא על סך 2 יורו ליום, והביטוח נעשה בפועל בחברת פניקס בישראל.
סביר שבמעמד איסוף הרכב בלוס אנג'לס יוצעו לכם ביטוחים נוספים מטעם חברות ההשכרה – חשוב להיות ערניים להצעות שתקבלו, מפני שלאחר חתימה על רכישת ביטוח נוסף, לא תוכלו להחזיר את הכסף ששולם בעבורו.
 
 טיפים לנהיגה ברכב שכור בלוס אנג'לס ארה"ב:
לוס אנג'לס היא יעד התחלתי נהדר לטיולים בכל החוף המערבי ולנוסעים לביקור בלאס ווגאס.
בין אם עולים ממנה צפונה לכיוון סן פרנסיסקו דרך כביש מהיר מס' 5 או כביש 101  (כביש מפורסם מאוד ומדהים ביופיו, על קו החוף של האוקיאנוס האטלנטי) או אם יורדים דרומה לכיוון סן דייגו גם על כביש 5, מובטחת לכם חווית נהיגה מדהימה של נופים מרהיבים ומרחבים עצומים.
 
כבישים רבים בסביבת לוס אנג'לס הינם כבישי אגרה, ולכן מומלץ לרכוש בעת איסוף הרכב שלכם מכשיר Toll pass (המאפשר מעבר בכבישי אגרה ללא צורך בתשלום במקום), על מנת שתשלמו את עלות כל המעברים בכבישי אגרה בפעימה אחת בסיום ההשכרה.
חוקי התנועה עלולים להשתנות בין המדינות השונות בארה"ב, ולכן יש להקפיד לשים לב לשילוט בכבישים, תוך הסתמכות על חוקי המדינה בה אתם נמצאים.
המרחקים בין היעדים השונים בארה"ב יכולים להיות גדולים במיוחד – ולפיכך, ייתכן כי תידרשו לעיתים לשבת שעות רבות ברכב השכור שלכם. מהסיבה הזו מומלץ להתכונן היטב מראש לקראת נסיעות ארוכות ולהצטייד במיכל דלק מלא, וכן שתייה ומזון לדרך וכל דבר שתצטרכו באופן מיידי במהלך הנסיעה.
חברות השכרת הרכב בארה"ב לא מציעות רכבי סטיישן (בעלי תא מטען גדול), ולכן בהינתן מספר נוסעים גדול וצורך בתא מטען גדול במיוחד מומלץ להזמין רכב גדול (למשל מיניוואן ל-7 נוסעים) או רכב פנאי/ שטח Suv גדול.
מערכת הכבישים במרכזי הערים ומחוצה להם בארה"ב מרושתות באינספור מצלמות דרך, מצלמות מהירות ומצלמות חנייה. במידה וצולמתם מבצעים עבירת תנועה, הדו"ח יגיע לכתובת הדואר שלכם, בצירוף חיוב של חברת ההשכרה על דמי טיפול בהסבת הקנס שלכם.
אוטו יורופ מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.